Orientējošs izcenojums un darbalaiks.

Cenas ir tikai orientējošs un atkarībā no darba specifikas tās var mainīties.

  • Darba dienās, darba laikā darbnīcā no p. 9..00-18.00 15€/st + resursi un materiāls
  • D-dienās, darba laikā izbraukumā no p. 9..00-18.00 20€/st + transports, resursi un materiāls
  • Ārpus darba laika darba apmaksa ir dubultā.

Ir pieejams skaidras naudas norēķins, kā arī ar pārskaitījumu, neesmu PVN maksātājs. Lielāka daudzuma materiāls un tā iegāde ir pasūtītāja ziņā. Pie lielāka apjoma ir jāsastāda līgums ar avansa maksājumu.

Ātri, lēti un kvalitatīvi - izvēlaties divus iespējamos.

Nevajag mēģināt konkurēt ar rūpnīcu. Elementārākās lietas, kuras ir pieejamas veikalos, darbnīcā individuāli izgatavot izmaksā dārgāk. Pirms pasūtījuma iesniegšanas ir jāizvērtē alternatīvas, jau gatavas dabūjamas elementāras detaļas un mezgli. Piemēram; skrūves, hidromezgli, saimniecības piederumi, gatavas rezerves daļas no dažādām tehnikām, utt. Izgatavojot daudzumā, samazinās papildizdevumi un pasūtījums paliek lietderīgāks.

Pirms pasūtījuma pieteikšanas ir vērts ņemt vērā.

Pirms transportēšanas pārdraudiet eļļas noplūdi. Eļļas noplūdes gadījumā ir jānomaina augsnes segums, jo nav pieļaujams nekāds piesārņojums. Sevišķi netīras daļas vai iekārtas vajadzētu notīrīt vai nomazgāt pašiem pirms remontdarbiem.

Ar veseri neveiciet paši demontāžu un ņemiet vērā, ka citreiz tiek lietotas arī skrūvju un gultņu līmes, kuras ir jāuzkarsē līdz 150°C!

Lai izvirpotu vītni ir nepieciešamas pretējās puses vītnes kontrolmērs - uzgrieznis vai skrūve, jo katra vītne tiek izgatavota individuāli.

Pērkot cita standarta hidro cilindra blīvējumu, ir jāpieprasa rasējums ar sēžas izmēriem, lai varētu izvirpot detaļas pēc rūpnīcas noteiktajiem izmēriem.

Ragavas taisa vasarā, bet ratus taisa ziemā vai vasarā stāv rindā pie meistara! Savlaicīgi ir jādomā par apkopi un remontiem, jo pēdējā brīdī var nesanākt kā ir ieplānots.

Spied, lai tiktu augšā!
Metālapstrāde    Ingars Ozolnieks     ©   2009